Misja firmy

Misją firmy jest wprowadzanie unikalnych i nowatorskich rozwiązań z zakresu windykacji wierzytelności , obsługi klienta a także innowacyjnym podejściu w kontaktach z dłużnikami.

Windykacja wierzytelności prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w połączeniu z wypracowaną techniką kontaktu z dłużnikami. W swojej ofercie połączyliśmy obok standardowej obsługi wierzytelności rozwiązania prawne dotąd niespotykane na rynku. Już od pierwszego dnia zlecenia przez Państwa sprawy w jak najszybszym terminie staramy się doprowadzić do jej pozytywnego zakończenia.

W kontaktach z dłużnikami zawsze staramy się znaleźć przyczynę opóźnienia oraz nie dopuszczać do powstania nowych zatorów płatniczych. Zawsze do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny przeprowadzając symulację prowadzonych postępowań i czynności terenowych.

Nigdy też nie obarczamy dłużnika w pełni za niewywiązanie się z terminów płatności tylko znajdujemy wspólnie z nim rozwiązanie zaistniałego problemu zawsze służąc każdej ze stron naszą wiedzą i umiejętnościami.

W każdym swoim działaniu dążymy do budowania pozytywnego wizerunku wszystkich naszych kontrahentów i staramy się zmienić wizerunek firm windykacyjnych poprzez uświadomienie konieczności ich istnienia w obrocie gospodarczym, jako regulatora przepływów finansowych i prewencyjnej formy terminowych realizacji płatniczych.