O nas

Casius Inkasso & Business Service Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku obrotu wierzytelnościami.

Specjalizuje się w obsłudze wierzytelności powstałych w wyniku obrotu gospodarczego, prewencyjnych działań ochrony spłaty wierzytelności oraz jako nieliczna na polskim rynku firma obsługuje wierzytelności zlecane przez klientów indywidualnych.

Działalnością firmy jest również zakup portfeli wierzytelności od instytucji finansowych i dochodzenie ich zapłaty na drodze postępowania windykacyjnego wypracowanego w trakcie naszej działalności na polskim rynku usług finansowych.

Działając na samodzielnie wypracowanych standardach i procedurach windykacyjnych oferujemy naszym klientom najwyższy poziom obsługi oraz stałą kontrolę nad prowadzonymi sprawami. Nasi doradcy są do stałej dyspozycji klientów oferując im unikalne metody prowadzenia postępowań, innowacyjne rozwiązania procesu windykacji oraz stałą pomoc prawną na wszystkich etapach prowadzonych postępowań.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dla każdego z naszych klientów otwieramy indywidualny rachunek bankowy (IRK) na którym będą gromadzone zwindykowane należności, co daje Państwu możliwość stałego podglądu procesu windykacji i ilości zwindykowanych kwot.

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w stały dostęp do internetu, kontakt z centralą firmy oraz radcą prawnym. Co umożliwia nam na bieżąco monitorować powierzone przez Państwa zlecenia i szybko podejmować decyzje w kontaktach z dłużnikami co do terminów i sposobów spłaty zadłużenia.

Nasi doradcy przechodzą skomplikowany proces rekrutacyjny, który pozwala stwierdzić posiadane przez nich posiadane predyspozycje co do wykonywania określonej pracy. Stale dbamy o rozwój naszej kadry organizując cykliczne szkolenia i kursy z zakresu prawa, ekonomii i marketingu oraz poprzez dofinansowanie nauki osób pragnących stale poszerzać posiadaną wiedzę i zdobywając nowe doświadczenia.

Nie pozostajemy obojętni na sprawy innych. Czujemy się firmą odpowiedzialną społecznie dlatego też część naszych dochodów przekazujemy na rzecz fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Obdarzając nas zaufaniem jakim jest współpraca z nami pomagacie nam Państwo pomóc najbardziej potrzebującym.